Družinsko varstvo pri Neji Antončič

Gorenje Gradišče 25, Šentjernej
telefon: 031 265 202

DV Antončič se nahaja v Gor. Gradišču neposredno ob regionalni cesti Šentjernej-Novo mesto, kar je ugodno za starše, ki odhajajo na delo v Novo mesto. Prostori se nahajajo v pritličju, so obnovljeni in prijetno urejeni, otrokom je na voljo tudi ograjeno igrišče z igrali. Bivanje v manjši skupini (do šest otrok) pomeni za malčke stare 1-3 let dodatno prednost, kar se tiče zdravja, časa in pozornosti, ki ga otroku lahko nameni odrasla oseba. Bivanje na podeželju ponuja številne možnosti za gibalne in raziskovalne podvige malčkov v naravi ter za razvijanja ljubečega in odgovornega odnosa do narave. V neposredni bližini se nahajajo gozd, njive, travniki, pašniki, potok. Otroke razveseljujejo tudi domače živali in njihovi mladički, za katere otroci z veseljem poskrbijo.