PODARI, ZAMENJAJ, ODNESI…

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo dne 11. 10. in 12. 10. 2022  potekala akcija izmenjave gumijastih otroških škornjev v telovadnici ČEBELICA 1 IN ČEBELICA 2 – škornje pustite na pripravljenih klopeh. Akcija zbiranja škornjev bo ločeno potekala tudi v enoti Živžav v Orehovici. 

Osnovna pravila in navodila izvedbe akcije

  • Gre za prostovoljno izmenjavo otroških gumijastih škornjev med družinami – pobuda je bila podana na Svetu staršev.
  • Starši lahko prinašate in odnašate škornje v času med 5.30 in 8.00 ter med 00 in 16.00. V dopoldanskem času potekajo v telovadnicah dejavnosti z otroci.
  • Škornje, ki bodo ostali bomo po 2 dneh pospravili in bodo porabljeni na dva načina; nekaj jih bomo shranili v vrtcu za uporabo pri naših dejavnostih na prostem; če jih bo preveč, jih bomo podarili dobrodelnim organizacijam.
  • Če je vaš otrok dežne škornje prerastel in jih več ne potrebujete, jih lahko prinesete in odložite v pripravljene zaboje. Prosimo, da prinesete še cele (ne strgane) in očiščene pare gumijastih škornjev.
  • V škatli lahko poiščete gumijaste škornje, ki so vašemu otroku prav in jih odnesete.
  • Tudi, če nimate doma škornjev za zamenjavo, si lahko med podarjenimi pari izberete škornje, ki jih potrebuje vaš otrok.

 

Lepo vabljeni k sodelovanju v akciji.                                                             Vrtec Čebelica Šentjernej