Začela se je dobrodelna avantura letošnjega leta: DEŽELAK = JUNAK!
Miha ponovno zbira denar za otroke iz socialno ogroženih družin, ki še niso videli morja. Ker si prav vsak otrok zasluži počitnice, se je Miha podal na prav posebno dobrodelno pot, in sicer v soboto, 8.6., potoval pa bo kar teden dni. Vsako leto Miha na svoji dobrodelni poti uporablja drugo prevozno sredstvo, lansko leto je  potoval z rikšo, predlani je vozil legendarnega Ponyja, pred tem pa še gorsko kolo in skiro. Letošnje prevozno sredstvo pa je še bolj posebno, POTUJE NAMREČ NA KVADROCIKLU.

V vrtcu Živžav smo se organizirali in šli podpret tega junaka. Izdelali smo si plakat, ki smo ga tudi podarili Mihu: JUNAK S SRCEM. Pridružili so se nam tudi šentjernejski otroci in slišati je bilo zelo veliko vzklikov otrok “Bravo, Miha. ” “Dejmo, Miha.” Na ta način smo se želeli pokloniti junaku, ki dela dobro za otroke, kar je tudi naš največji cilj.