V Vrtcu Čebelica in enoti Živžav smo se odločili, da bomo pisali nove zgodbice. V decembru smo zbirali igrače za bolne otroke iz Splošne bolnišnice Novo mesto.

Otroci so imeli možnost prinašati igrače cel teden. Projekta so se starši zelo razveselili, saj so stare igrače dobile nove lastnike in s tem nove nasmejane obraze otrok.

V enoti Živžav pa smo projekt nadgradili tako, da smo iz vseh zbranih igrač naredili še izmenjavo igrač. Na izmenjavi si je vsak otrok izbral eno igračko, ostale pa smo predali Splošni bolnišnici Novo mesto. Ta se je prav tako razveselila vseh zbranih igrač in se že veseli našega naslednjega sodelovanja.

Iskrena hvala vsem staršem, otrokom, skratka vsem in vsakomur posebej, ki so sodelovali v tem decembrskem projektu. Naj tudi Vam december pričara čim več nasmejanih obrazov, naj bo poln veselja in ljubezni, ter magičnih trenutkov.

.

Barbara Zagorc