SOVICE IN OTROŠKI PARLAMENT

V petek, 6.10.2023 smo se tudi najstarejši otroci Vrtca Čebelica udeležili obiska pri g. županu občine Šentjernej,. V prostorih sejne sobe je zasedal otroški parlament, katerega predstavniki so bili učenci osnovne šole Šentjernej, Orehovica  in otroci Vrtca Čebelica Šentjernej. Predstavnika iz skupine Sovice, Ula in  Žiga, sta povedala, da se imamo v vrtcu lepo. Vrtec je lep, všeč nam je, skrbimo zanj in pri tem nam pomagajo prijazne vzgojiteljice. Tudi čistilke, hišnik skrbijo za urejenost vrtca. in tudi brez kuharic ne moremo, saj zelo dobro kuhajo. Poznajo pa tudi ravnateljico, ki nas kdaj obišče v igralnici in preveri po našem počutju. Igrač imamo dovolj, smo se pogovorili v vrtcu. Želimo si več gugalnic. Tudi takih, ki izgledajo kot gnezdo, saj je v njih lahko več otrok. Upamo, da se nam želje izpolnijo.

Katarina Petrinčič, vzgojiteljica, Skupina Sovice