PREHITIMO PUSTA
Spomnili smo se na »tadebeli četrtek« pri Sovicah. Sledilo je Jernejino sladko presenečenje. Pri popoldanski malici smo se posladkali s piškotom žepki. Hvala.
»Le zakaj ne bi prehiteli pusta?« smo rekli pri Sovicah. Ja, saj res, lahko bi. Hvala staršem za predlog in odlično sodelovanje.
Nekateri otroci iz skupine so načrtovali počitnice s svojimi bratci in sestricami, ki so šolarji. Ostali bi brez pustovanja. Če ste videli v petek, 25.2., da je kakšen Zorro hitel v vrtec, pa dve čebeli, mucek, dva pava, Rdeča kapica, Hero, pošast, dve Elzi, Maršal, Bron, ter dva dečka…Prav ste videli, prišli so v našo igralnico. Skupaj smo se veselili, menjali in posodili kostum drugemu.
Na pustni torek pa so se otroci zopet namaškarali in se poveselili ob pustnem rajanju z vzgojiteljicama Klavdijo in Jernejo.

Katarina Petrinčič