V Tednu otroka, ki je potekal od 3. 10. 2022 do 7. 10. 2022, smo v skupini Želvice izvedli različne dejavnosti, s katerimi smo popestrili dopoldneve.
Teden smo pričeli aktivno, z gibalnimi minutkami v obeh telovadnicah vrtca. Na poligonu smo premagovali različne ovire, ob tem pa navezovali stike z otroki iz ostalih skupin.
V sredo smo se odpravili na daljši sprehod po Šentjerneju in na poti opazovali živali, ki so se sprehajale na domačih dvoriščih in pašnikih (mačke, pse, koze in kokoši). Pred vrtcem smo se zadržali pri prikazu Minutnika z Gorjanc in opazovali vodo, ki teče le na nekaj minut.
Četrtek je bil namenjen likovni dejavnosti, in sicer barvanju kamenčkov. Pobarvane kamenčke smo naslednji dan zložili in oblikovali čebelico, ki je tudi simbol našega vrtca.
Teden otroka smo zaključili z druženjem na igrišču. Imeli smo kostanjev piknik in zabavo z glasbo ter milnimi mehurčki. Preživeli smo prijeten teden in se SKUPAJ IMELI DOBRO.