V tem prazničnem mesecu so otroci iz skupine Kresničke povabili svoje stare starše na čaj in piškote, ki so jih sami pripravili. Vsak dan so se z večjim pričakovanjem pripravljali na dan, ko bodo babice in dedki prišli na obisk, in jih doma tako vztrajno prosili, da sta mnoge obiskala kar oba, babica in dedek.

Da bi tudi starim staršem naredili praznik, smo zanje prižgali lučke, ki so jih otroci sami okrasili, in jim zapeli nekaj pesmi, potem pa še zaplesali. Lepo je bili videti iskrice veselja v očeh otrok, ko so zapeli, pa tudi babic in dedkov, ki so jih poslušali. Veselje pa so dopolnile še babice, ki so skupaj z nekaterimi otroki okrasile piškote za novoletno smrečico, dedki pa so se z ostalimi poigrali.

Tudi vam vsem želimo lepe praznike in vse dobro v novem letu.