Pretekli mesec smo se v skupini Kozlički igrali s svetlobo in sencami. Najprej smo si ogledali predstavo senčnih lutk v izvedbi vzgojiteljic z naslovom Gradič (M. Voglar)Senčne lutke so bile dotlej otrokom neznane, igra svetlobe in teme pa jih je zelo pritegnila in motivirala, da so se tudi sami preizkusili v lutkarstvu s senčnimi lutkami. S pomočjo vzgojiteljic in nekaj vajami so pripravili predstavo za svoje starše, s katero se jim ob koncu šolskega leta želijo zahvaliti za vso njihovo skrb in trud ter jih razveseliti. Otroškim željam se pridružujemo tudi vzgojiteljice Vesna, Tjaša in Neja ter starše otrok pozivamo, da si skupaj z otroki ogledate predstavo ter jih iskreno pohvalite. Bodite ponosni nanje – me smo zelo. Hvala tudi vzgojiteljici Sonji, ki je predstavo posnela.

Veliko užitkov ob ogledu,

otroci in vzgojiteljice skupine Kozlički

Povezava do predstave (dostopno od 22. 6. 2021)