Dejavnosti ob tednu otroka.

Teden od 3.10. do 7. 10. 2022 letos obeležujemo kot TEDEN OTROKA.

Letošnje leto je bil teden otroka še posebej zanimivo poimenovan, zato smo tudi v vrtcu imeli pripravljene še posebej zanimive delavnice.

Ker vemo, da je za otrokov razvoj še kako pomembno gibanje, smo v ponedeljek obiskali telovadnico, kjer smo imeli gibalno obarvano dopoldne. Da je bilo še bolj veselo so se nam pridružili tudi otroci drugih skupin. Veliko smo telovadili in se spoznavali med sabo, saj SKUPAJ SE IMAMO DOBRO.

V torek smo odšli nabirati jesensko listje. Med listjem smo našli tudi orehe, želode ter gobe.

V sredo smo se odpravili po okolici vrtca. S kredami smo porisali parkirišče poleg policijske postaje, saj SKUPAJ SE IMAMO DOBRO.

V četrtek smo se postopoma izmenjevali pri likovni dejavnosti, kjer smo skupaj z otroki različnih skupin barvali kamne z rumeno in črno barvo. Pobarvali smo veliko kamnov.

V petek smo pobarvane kamne zložili tako, da je nastala čebelica, ki je simbol našega vrtca. Nato smo se smo odpravili na igrišče, kjer smo se pridružili ostalim otrok iz vrtca Čebelica pri rajanju in peki kostanja.

Teden otroka v letošnjem šolskem letu je bil poimenovan SKUPAJ SE IMAMO DOBRO in res je bilo tako.