Živ žav kros

V petek, 24. 5. 2019 smo v enoti Živ žav, Orehovica, organizirali KROS za naše varovance.

Začeli smo z ogrevanjem naših nožic, zaščitili naše bistre glave s kapami in se podali proti startni črti. Najprej so tekli naši najmlajši otroci, stari od ena do dve, Škratki. Tekli so tako hitro, da jih tudi polžek ni ujel. Sledile so Bibe, ki so imeli tako dolgo progo, da tudi deževnik tega ni zmogel. Zaploskali smo tudi Kresničkam, ki so kar poletele proti cilju. Nazadnje pa so svoj, čisto pravi Kros odtekli tudi naše najstarejše Pikapolonice, kjer pa je bilo že čutiti nekaj tekmovalnosti. Ker pa je važno sodelovati in ne zmagati, nismo postavili stopničk, ampak smo vse skupaj zaključili v prijateljskem krogu, s podelitvijo medalj prav vsem udeležencem.

Zapisala vodja krosa: Tamara Krulec